BORAJET HAVA YOLLARI İLE...
EĞLENCENİN BAŞKENTİ!

IBIZA TURLARI

BORA JET HAVAYOLLARI ILE 

4 GECE Her Pazar Hareket 

SABIHA GOKCEN HAVALIMANI KALKISİbiza ya da Eivissa ismi Arapça 'Yabisah' kelimesinden gelmiştir. Sebebi de Orta Çağ'da önemli bir süre Müslümanların kontrolünde kalmış olmasıdır. Katalanca'da ise Eivissa ismi kullanılmaktadır. Akdeniz’deki Balear Adaları’nda bulunan ve İspanya yönetiminde olan bir adadır. Adada başı çeken üç şehir vardır; İbiza Town, Santa Eularia del Rui ve Sant Antoni de Portmany’dir. Her ne kadar Balear Adaları’nın en büyüğü Mallorca olsa da; İbiza son 30 yıldır gerek turizmin, gerekse de eğlence dünyasının Avrupa’daki önemli bir merkezi olmuştur. Balear takımadalarında yer alan ve dünyanın en tanınmış adalarından biri olan İbiza hayatınızın keşfi olabilir. İnsanların gündüz uyuyup gece yaşadığı İbiza; müzik, giyim, eğlence konusunda son modanın belirlendiği ve tüm dünyaya yayıldığı bir merkez. Ekonomi turizme dayalıdır. Çok fazla sayıda turistin ilgisini çeken bu adayı Jolly Tur’un özel seferleriyle keşfetmekse başlı başına önemli bir fırsat.

İbiza’da gündüz vakitlerinizi hoşça geçirmenizi sağlayacak birçok aktivite bulunmaktadır. Bunlardan ilki bu adada bulunan muhteşem plajlara gitmektir. Uçsuz bucaksız plajları, yeşil bitki örtüsü ile turistleri büyüler durumdadır. Cala Comte, Cala Bassa, Cala Salada, Cala Tarida buranın önemli plajlarıdır. Burada bulunan Formentara adlı bölgeyi ise en az bir kez ziyaret etmenizi öneririz. İbiza' ya gemiyle 25 dk uzaklıktaki bu bölge yeryüzündeki cennet köşelerinden biri durumundadır. Ayrıca gün içinde düzenlenen turlara katılıp bu eşsiz güzellikteki adanın her yerini görebilirsiniz. Dilerseniz İbiza'da bulunan müzeleri de gündüz aktivitelerinde ziyaret edebilirsiniz. Bunun yanında burada düzenlenen halk pazarlarını da mutlaka görmeden dönmeyin.
İbiza Adası; daha çok yaz partileri ve dünyaca ünlü gece kulüpleri ile tanınır. Bunlar arasında, Space, Pacha, Privilege, Amnesia, Eden ve Es Paradis gelir. Her yaz Avrupa ve Amerika’nın en ünlü dansçılarını ve DJ’lerini ağırlıyor. Öyle ki buranın eğlence yaşamında, müzikten kıyafete kadar o yazın bütün hit’leri belirleniyor. Gece kulüplerinin hepsi birbirinden ünlü olsa da özellikle bir mekan ön plana çıkıyor. Hem de bu mekan gece kulübü değil; 'Cafe Del Mar'. Bu meşhur kafenin terasından dünyanın en güzel gün batımı manzarasını seyrederken bir yandan da chill-out müzik dinlemek, ‘huzur’ kelimesinin anlamını hatırlatıyor. Her mekandan dışarıya taşan müzik sesleri, sokaklardaki hareketliliğe karışıyor. Bazen öyle bir an oluyor ki, müziğin nereden geldiğini anlayamıyorsunuz
İbiza Closing Parties adı verilen partiler serisi Eylül ayında düzenlenir ve böylece sezona İbiza usulünce tatlı bir veda gerçekleştirilir. Canınız sağlıklı ve lezzetli yemekler mi çekti, işte karşınızda enfes bir Akdeniz Mutfağı!.Zeytinyağının bolca kullanıldığı yemekler, deniz mahsulleri, birbirinden enfes şaraplar… İspanya dediğimiz zaman tabii ki akla hemen ‘paella’ geliyor. Tavuklu ya da deniz mahsullü yapılan bu bir nevi pilav, mutlaka tadılması gereken lezzetlerin başında geliyor. Bunun dışında günün belirli saatlerinde atıştırılan ‘tapas’ları da unutmamak lazım. Barlarda, restoranlarda sunulan bu atıştırmalıklar, genellikle birayla ya da şarapla yeniliyor. Endülüs Mutfağı’ndan izlerin de bulunduğu İbiza’da, bu yüzden kızartma yiyecekler de ağırlıkta. Elinizde, İspanyolların ünlü içeceği ‘sangria’ ile adanın tadını çıkarmaksa benzersiz bir deneyim! 


1.GÜN ISTANBUL (SABIHA GOKCEN) – IBIZA
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar terminalinde siz değerli misafirlerimiz ile saat 06.30’da buluşma. Bilet, bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Borajet’e ait YB1111 sefer sayılı uçuş ile saat 09.30’da İBİZA'ya uçuş.Rahat ve konforlu uçuşumuzun ardından 12.30’te eğlence adası Ibıza’ya varış. Alanda bekleyen özel araçlarımız ile otele transfer ve geceleme Ibıza’da otelimizde.

2.GÜN: IBIZA
Sabah kahvaltısının ardından deniz ve güneşin tadını çıkarabilmek için serbest zaman. Geceleme Ibıza’da otelimizde.

3.GÜN: IBIZA
Sabah kahvaltısının ardından deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilmek için serbest zaman.Geceleme Ibıza’da otelimizde.

4.GÜN: IBIZA
Sabah kahvaltısının ardından deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilmek için serbest zaman.Geceleme Ibıza’da otelimizde.

5.GÜN: IBIZA - İSTANBUL (SABIHA GOKCEN)
Sabah kahvaltısından sonra dinlenme, denizden faydalanma ve alışveriş için serbest zaman. Sonrasında, Borajet’e ait YB 1112 sefer sayılı uçuş ile 13.30’da İstanbul için hareket ve 18.30’da İstanbul’a varış.

**** Paketimiz sadece ulaşım, konaklama ve transferden oluşmaktadır. 
**** 2 ve 3 yıldızlı otellerimiz de oda kahvaltı, 4 ve 5 yıldızlı otellerimiz de herşey dahil konaklama yapılmaktadır. 

Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ,havalimanı vergileri ve kdv dâhildir. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir

OTELLER ;
3* HOTEL MARCO POLO vb
3* CLUB S'ESTANYOL vb 

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler
Borajet Havayolları ile İstanbul (Saw)-Ibıza –İstanbul (Saw) parkurunda uçak bileti
Ibıza Otellerinde 4 gece oda kahvaltı konaklama
Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
Havalimanı vergileri
Zorunlu Seyahat Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler
Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)
Seyahat Koruma Paketi (15 EURO) ( 70 yaş üstü misafirlerimiz için ücret 30 Eur`dur.)
Tüm kişisel harcamalar, 
Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar
Vize Ücreti (120,-€) 


TUR KATILIM KOŞULLARIDIR MUTLAKA OKUYUNUZ
1- Jolly Tur; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
2- Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Jolly Tur sorumlu tutulamaz. Jolly Tur, Zorlayıcı nedenlerin bulunması halinde; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur. 
4- Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alanda ki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.
5- Tura katılım için Jolly Tur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Jolly Tur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
6- Programlarda belirtilen geziler zorlayıcı nedenlerin varlığı halinde, belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Programa dahil olarak belirtilen öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir. 
7- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. 
8- Jolly Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Jolly Tur`un hiç bir sorumluluğu yoktur. Jolly Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Jolly Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır. 
9- Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir.
10- Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Jolly Tur sorumlu tutulamaz. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Jolly Tur sorumlu tutulamaz.
11- Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Jolly Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir. 
12- Jolly Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir. 
13- Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ve havalimanı vergileri dâhildir. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.
14- Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
15- Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Jolly Tur misafirleri Jolly Tur sorumluluğundadır.
16- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
17- Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler
Borajet Havayolları ile İstanbul (Saw)-Ibıza –İstanbul (Saw) parkurunda uçak bileti
Ibıza Otellerinde 4 gece oda kahvaltı konaklama
Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
Havalimanı vergileri
Zorunlu Seyahat Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler
Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)
Seyahat Koruma Paketi (15 EURO) ( 70 yaş üstü misafirlerimiz için ücret 30 Eur`dur.)
Tüm kişisel harcamalar, 
Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar
Vize Ücreti (120,-€)