Şok Promosyon
Prag&Viyana&Budapeşte

BUDAPEŞTE(2) PRAG(3) VİYANA(2)
TÜRK HAVAYOLU İLE7 Gece 8 Gün

1. GUN ISTANBUL - BUDAPEŞTE
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Jollytur kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla 16:00`te buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK1037 sefer sayılı uçuşu ile 18:15 `te Budapeşte ' ye uçuş. Yerel saat ile 19:15'da Budapeşte Havalimanı'na varışın ardından özel araçlarımız ile otelimize transfer ve yerleşme . Gece rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Çigan Gecesi yemekli, içkili, müzikli eğlenceye katılabilirsiniz ( 45 € ) Geceleme otelimizde.

2. GUN BUDAPESTE
Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından şehir turu. Görülecek yerler arasında; Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli köprü, Parlamento Binası, Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Esztergom & Visegrad & Szentendre gezisine katılabilirler. ( 40 € - yemeksiz ). Akşam dileyen misafirler rehberiniz tarafından ekstra organize edilecek Tuna nehri Tekne turuna katılabilirler.( 30 € ) Geceleme otelimizde

3. GÜN BUDAPESTE - PRAG
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından özel otobüsümüz ile Prag'a hareket. Yolda dileyen misafirlerimiz ekstra Bratislava Turuna ( Slovakya ) ( 30 € YEMEKSIZ ). Praga Varışın ardından otele transfer ve yerleşme. Aksam rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Vlatava Nehrinde tekne turuna ( 40 € ) katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

4. GÜN PRAG
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Panoramik olarak yapılacak şehir turumuzda; Şehir turumuz sırasında Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Prag Kalesi, St.Vitus Katedrali, dünyaca ünlü yazar Kafka'nın Evi, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Ekstra düzenlenecek olan Karlovy Vary turuna ( 60 € ) gezisine katılabilirler. Geceleme otelimizde.

5. GÜN PRAG
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz ekstra Dresden Turuna ( Almanya ) ( 60 € ) yemeksiz turuna katılabilirler. Aksam ekstra Orta Çağ Gecesi yemekli, içkili, müzikli eğlence. ( 60 € ) Geceleme otelimizde.

6. GÜN PRAG -VIYANA
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından özel otobüsümüz ile Viyana'ya hareket. Varışın ardından Viyana şehir turu. Görülecek yerler arasında; Opera, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater , Holfburg ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır.Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Arzu eden misafirlerimizle Grinzing Meyhaneleri turlarına ekstra (50 Eur ) olarak katılabilirler. Geceleme otelimizde.

7. GÜN VIYANA
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyenler yarım günlük Mayerling, Seegrotte Baden Şehri turu ( Viyana Ormanları Turu ) (50Eur) turuna katılabilirler. Akşam ekstra konser izleme imkanı. Geceleme otelimizde.

8. GÜN VIYANA - BUDAPESTE - İSTANNBUL
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından transfer saatine kadar serbest zaman ardından özel otobüsümüz ile Budapeste'ye hareket.
Tk 1038 Sefer sayılı uçuş ile 20:15'de İstanbul'a hareket saat 23.10'da İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

FİYATA DAHİL OLAN SERVİSLER :

Türk Havayolları ile İstanbul - Budapeşte / Budapeşte - İstanbul arası uçuşlar
Alan/otel/alan ve Budapeşte/Viyana/Prag transferleri
Budapeşte (2) -Viyana(2) - Prag (3) olmak üzere 7 gece 8 gün konaklama
Programda belirtilen sabah kahvaltıları
Prag, Viyana, Budapeşte yarım günlük panoramik şehir turları
Tecrübeli rehberlik hizmetleri
Havalimanı vergileri ve alan hizmetleri - ( 150 € )

FİYATA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER :

Vize Ücreti, servis bedeli - ( 90 € )
Seyahat Koruma Paketi - ( 15 € ) ( 70 yaş üzeri misafirler için ücret 30 Eur`dır )
Yurtdışı çıkış fonu ( 15 YTL )
Rehber tarafından organize edilen Ekstra turlar
Kişisel harcamalar
.