ROMA
3*MERKEZ HOTEL

 
Roma Alitalia Havayolları 3 Gece
 
 
 
 
1.GÜN - İSTANBUL -­ ROMA
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde yetkilileriyle saat 04:00’de buluşma.Bilet ve gümrük işlemlerini takiben Alitalia Havayolları seferi ile saat 06:15’de Roma’ya hareket.Saat 07:55’te inişimizi takiben özel otobüslerimiz ile yapılacak panoramik Roma şehir turunda;Colosseo, İspanyol Merdivenleri,Trevi Aşk Çeşmesi,Piazza Venezia, Vittorio Emmanuelle Anıtı,Roma Forum,Imperial Forum,Via Del Corso,Vatikan Cumhuriyeti,St.Pietro Katedrali görülecek yerler arasındadır.Şehir turu sonrası otelimize transfer ve odalara yerleşme.Geceleme otelimizde.
 
2.GÜN - ROMA (NAPOLI - POMPEI)
Sabah kahvaltı sonrası serbest gün. Arzu edenler ile tam gün ekstra; Tipik İtalyan Şehri olan Napoli ve Vezüv Yanardağı'nın püskürmesiyle kül bulutu altında kalan ve taşlaşmış bedenlerin görüldüğü antik şehir Pompei turu.Bu tura katılmayan misafirlerimize, Via Condotti'de bir kahve yudumlamanızı, İspanyol merdivenlerinin yakınındaki Via Margutta'da bir gezinti yapmanızı tavsiye deriz.Geceleme otelimizde
 
3.GÜN - ROMA (FLORANSA TURU)
Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak Floransa turuna cıkıyoruz. Rönensans’ın doğduğu şehir olan Floransa’ya varış ve yapılacak olan şehir turunda Duomo Kilisesi (Santa Maria Della Fiore), Vaftizhane, Eski Saray, Ponte Vecchio, Piazza Signoria, Michelangelo Tepesi görülecek yerler arasındadır.  Geceleme otelimizde.
 
4.GÜN - ROMA (CASTELLI ROMANI ALIŞVERİŞ TURU) – ISTANBUL
Sabah kahvaltı sonrası saat 10:00’da odaların boşaltılması ve serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak yapılacak olan Roma’nın dışındaki İtalya’nın en büyük Outlet’inde ucuz alışveriş fırsatı ve Roma dışındaki göl kıyısı sayfiye yerlerinin görüleceği turumuza katılabilirler. Tur sonrası Roma Havalimanı’na transfer.Bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Alitalia Havayolları tarifeli seferi ile saat 21:35’te İstanbul’a hareket.Saat 01:00’de varış ve turumuzun Sonu.
 
 
 
 
OTELLER
REGIO HOTEL
 
Otellerimiz ,yukarıda belirtilen veya aynı kategorideki benzer otellerdir.
 
 
EKSTRA TURLAR
FLORANSA TURU
FLORANSA TURU 90 Euro
Rönensans’ın doğduğu şehir olan Floransa’da Duomo Kilisesi (Santa Maria Della Fiore), Vaftizhane, Eski Saray, Ponte Vecchio, Piazza Signoria, Michelangelo Tepesi görülecektir.

** Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir.20 kişinin altında yapılacak ekstra turlarda satış fiyatında değişiklik olabilir.
NAPOLİ&POMPEİ
NAPOLI - POMPEI TURU80 Euro
Tam gün Antik Roma İmparatorluğunda insanların taşlaştığı geçmişe yolculuk. Vezüv yanardağının yerle bir ettiği, şimdi açık müze olan Pompei antik kenti, zaman yolculuğu yapmışçasına yerel rehber eşliğinde geziliyor. 

** Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir.20 kişinin altında olacak ekstra tur programlarında fiyatlarda değişiklik olabilir.
** Lütfen katıldığınız ekstra tur voucherını rehberinizden alınız.
CASTELLI ROMANI ALISVERIS VE GOLLER BOLGESI TURU
CASTELLI ROMANI ALISVERIS TURU VE GOLLER BOLGESI 40 Euro
Roma’nın dışındaki İtalya’nın en büyük Outlet’inde ucuz alışveriş fırsatı ve Roma dışındaki göl kıyısı sayfiye yerlerinin ve zenginlerin Malikanelerinin görülmesi.

** Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir.
ROMA GECE TURU
ROMA GECE TURU 20 Euro
Roma’yı birde ışıklandırılmış haliyle görüp yemek yenebilecek en keyifli meydanlarını görüp, yemek molası veriyoruz.(Yemeksizdir)
 
 
ÜCRETLER
Tarih
Sınıf
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave Yatak
Tek Kişi
Çocuk Fiyatları
Döviz
Kontenjan
01/06/2012-04/06/2012
3 * MERKEZ HOTEL
     
0 - 2 Yaş 140.00
2 - 12 Yaş 399.00
 
 
 
Fiyatlara tur programı, havalimanı vergisi ve sigorta bedeli dahildir.Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.
 
 
27 OCAK 2012
03 - 17 ŞUBAT 2012
02 - 23 MART 2012
21 NİSAN 2012
11 - 18 MAYIS 2012
01 - 15 - 22 - 29 HAZİRAN 2012
06 - 13 TEMMUZ 2012
17 - 24 - 30 - 31 AĞUSTOS 2012
07 EYLÜL 2012
 
 
 
ALITALIA HAVAYOLLARI
AZ 703   İstanbul – Roma        06:15 - 07:50
AZ 702   Roma  - İstanbul       21:35 - 01:00 +1
 
 
 
 
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
 • Alitalia Havayolları ile İstanbul / Roma / İstanbul uçak bileti 
 • Roma´da belirtilen kategorideki otellerde 3 gece oda, 4 gün, Continental kahvaltı konaklama 
 • Havaalanı - Otel - Havaalanı transferleri 
 • Yarım günlük panoramik Roma şehir turu
 • Profesyonel rehberlik hizmeti 
 • Fiyatlarımıza K.D.V dahildir.
 • Havaalanı ve güvenlik vergileri,Atatürk havalimanı yer hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
 
 
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • İtalya vize ücreti  110EURO(Vize alımı için gerekli evrakları belirten ek listeyi lütfen isteyiniz.) 
 • Yurt dışı çıkış konut fonu bedeli 15 YTL (Yurt dışı cıkış harclarını seyahat öncesi ilgili bankalara yatırmanız gerekmektedir.)
 • Ekstra turlar
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından %18 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.(11.07.2011 den sonra yapılan rezervasyonlar için geçerlidir.)
 • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.
 
 
NOT: Acentamız, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup,28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehire göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Yol üzerindeki ekstra geziler grubun tamamının katılımı ile gerçekleştirilir.