Ege Mavisiyle Buluşma...
Sıcacık bir tur...

 
 

 
 
 
1. Gün :
17.30’da İstasyonda buluşma 18.00’da hareket ediyoruz. Konya – Isparta – Burdur – Denizli yol üzeri Selçuk’a gidiyoruz.
2. Gün : ŞİRİNCE – EFES – KUŞADASI
Sabah Şirince’ye varış ve doğayla baş başa alacağımız yöresel tatlarla zenginleştirilmiş kahvaltımızın ardından Şirince’nin otantik sokaklarında yürüyüş yapabilir ve buraya özgü dibek kahvesiyle güne zinde başlayabilirsiniz. Burada isteyen konuklarımız yöre meyveleriyle yapılmış şaraplardan satın aldıktan sonra Efes Antik Kentine hareket ediyoruz. Mısır Tanrıçası İsis adına yapılan İsis Tapınağı, Belediye Sarayı, Domitian Tapınağı, Kuretler Caddesi, Aşk Evi, Celcius Kütüphanesi başlıca göreceğimiz yerlerdir. Efes Antik Kent gezimizin ardından ekstra öğle yemeğimizi alıp Kuşadası’na hareket ediyoruz.  Yaklaşık 1 saatlik yolculuğumuzun ardından varacağımız 4* Otele varış ve odalara yerleştikten sonra serbest zaman. Deniz veya Havuz keyfi yaparak günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Otelde alacağımız açık büfe akşam yemeğimizin ardından Kuşadası Barlar sokağında eğlenebilirsiniz.
3. Gün: KUŞADASI TEKNE TURU
Günaydın… Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından saat 09.00 da otelden ayrılıp Kuşadası’nda masmavi ege sularında ve birbirinden güzel koylarda yüzme imkânlarıyla dolu tekne turumuza başlıyoruz. Baradan – Soğuksu – Maydanoz Koylarında geçireceğimiz (ekstra) yemekli tekne turumuzun ardından saat 16.00 sularında turumuz sonlanıyor. Otele dönüş ve akşam yemeği süresine kadar deniz veya havuzda zaman geçirebilirsiniz. Otelde alacağımız akşam yemeğimizin ardından serbest zaman. Kuşadası Barlar sokağında eğlenebilirsiniz.
4. Gün: MERYEM ANA EVİ – DİDİM – APOLLON TAPINAĞI – ALTINKUM PLAJI
Günaydın… Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından saat 09.00 da otelden ayrılıp Didim’e hareket ediyoruz. Meryemana Kilisesi ve Evini gezdikten sonra Didim’e doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Yaklaşık 1,5 saatlik yolculuğumuzun ardından varacağımız Didim’de ilk olarak Anadolu’nun en büyük tapınağı olan Apollon Tapınağını gezeceğiz. Apollon adına yaptırılmış tapınak gezimizin ardından Altınkum Plajına gidiyoruz burada ekstra öğle yemeği ve yüzme molası veriyoruz.  Bu şirin tatil beldesinde geçireceğimiz serbest zaman sonrasında tekrar Kuşadası’na dönüyoruz. Otelimize yerleşme ve alacağımız akşam yemeğimizin ardından saat 21.00 da Mehtap Turumuzu yapıyoruz. Eğlenceli Mehtap Turu sonrasında dinlenme…
5. Gün: ÇEŞME TEKNE TURU – ALAÇATI
Günaydın… Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından saat 09.00 da otelden ayrılıp Çeşme’ye hareket ediyoruz. Eşek Adası – Mavi Koy – Kış Limanı – Mercan Koyu ve Makri Adasından oluşan Ege’nin birbirinden güzel koylarında yüzmeye ve eğlenceye doyamayacaksınız. Saat 18.00 sularında sonlanacak tekne gezimizin ardından Alaçatı’ya hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde Alaçatı’nın turistik sokaklarında gezmeye doyamayacaksınız. Akşam  Kuşadası’na dönüş ve alacağımız akşam yemeğimizin ardından eğlence ve dinlenme.
6. Gün: DENİZLİ – PAMUKKALE – HİERAPOLİS ANTİK KENTİ
Günaydın… Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından saat 09.00 da Otelden ayrılış ve Denizli – Pamukkale’ye hareket.saat 14.00 sularında varacağımız Pamukkale’de alacağımız ekstra öğle yemeğimizin ardından Bergama Kralının eşi Hiera adına yaptırdığı Hierapolis Antik Kenti içerisinde, Sütunlu Yol, Nekropol, Antik Tiyatro, Travertenler gezimizi yapıp Adana’ya doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Isparta – Konya – Ulukışla yol güzergahından geç saatte Adana’ya varış ve turumuzun sonu. Bir başka turda görüşmek üzere…
 
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER :
TÜM TEKNE TURLARI
MÜZE GİRİŞ ÜCRETLERİ
KİŞİSEL HARCAMALAR
 
 
 
     UNUTMAYIN !!!
 
PLAJ ÇANTASI VE MALZEMELERİ,
KULLANDIĞINIZ İLAÇLARI YANINIZA ALMAYI,
TÜRSAB’DAN ALACAĞINIZ MÜZE KARTI (www.müzekart.com) (0322 – 3596970 ADANA TÜRSAB BİNASI)
 
     UYARI:
 
       TURUN GİDİŞATINI ETKİLEYECEK HER TÜRLÜ YOL VE BENZERİ HAVA KOŞULLARINDA REHBER PROGRAMI DEĞİŞTİRME HAKKINA
       SAHİPTİR.